Remis po wyrównanym pojedynku.

W dniu dzisiejszym o godzinie 18:00 na Orliku przy SP 15, drużyna UNII Racibórz II zmierzyła się z KS Przyszłość Rogów. Mecz rozegrano w ramach II kolejki E1 – ORLIKI GR. B. Drużyna z Raciborza podrażniona porażką w poprzedniej kolejce, chciała zaprezentować się z bardzo dobrej strony oraz zgarnąć pełną pulę punktową. Pojedynek obu drużyn był bardzo wyrównany, Raciborzanie wykazali się solidną grą w obronie oraz skutecznym atakiem. Mecz przebiegał w czystej sportowej atmosferze dostarczając przy tym wiele emocji liczne przybyłym kibicom. W pierwszej połowie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę zdobyła drużyna z Rogowa. Druga połowa należała do drużyny z Raciborza, która wyprowadzała groźne kontrataki pod bramkę rywala. Po jednym z takich ataków rajdem prawym skrzydłem, a następnie dośrodkowaniem popisał się Jakub Sochacki, który zagrał piłkę do dobrze ustawionego Jakuba Chmiela, a ten ustalił wynik spotkania na 1:1.